Wenezuelka, Alyz Henrich, została uhonorowana tytułem Miss Earth 2013, w finale konkursu, który odbył się w Muntinlupa City na Filipinach. Jest to druga korona dla Wenezueli, po sukcesie Alexandry Braun w 2005 roku. Tytuł Miss Air zdobyła Austriaczka, Miss Water Tajka, a Miss Fire została reprezentantka Korei. W TOP 8 znalazły się przedstawicielki: Filipin, Meksyku, Polski i Serbii, zaś w TOP 16: Chile, Chiny, Francja, Mauritius, RPA, Hiszpania, Turcja i USA . W konkursie udział wzięło 88 kandydatek. Polskę z sukcesem reprezentowała II vicemiss Polonia 2012 - Aleksandra Szczęsna. Tytuł e-Miss Earth zdobyła Meksykanka.

Moderator: Hyperio

MISS POLAND EARTH 2013 - ALEKSANDRA SZCZĘSNA

Re: MISS POLAND EARTH 2013 - ALEKSANDRA SZCZĘSNA

Postprzez Joanna » niedziela, 17 listopada 2013, 10:51

Obrazek
Obrazek
Joanna
I wiceMiss Forum 2014

Pochwały: 2

Postprzez lukrecja » niedziela, 17 listopada 2013, 11:07

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
lukrecja
Miss Forum 2012

Pochwały: 3

Postprzez milkyshake » niedziela, 17 listopada 2013, 12:20

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
milkyshake
stały bywalec

Postprzez kosmas » niedziela, 17 listopada 2013, 12:54

Wybór Oli nie był moim marzeniem na ten konkurs ale kibicuję jej jak każdej innej Polce. Konkurencja jest mała, na jej szczęście, jednak wolałbym, gdyby nasza kandydatka wyróżniała się przy wielu pięknych kandydatkach. Ola nie jest oczywiście brzydka, czy jakoś szczególnie nieatrakcyjna. Oczywiście, że nie. To piękna dziewczyna ale jest wiele rzeczy, które mnie w niej razi, takie jak lekko opuchnięta, zmęczona twarz. Trudno doszukać się czegoś świeżego u niej na zdjęciach nieobrobionych, sesyjnych (na tych oczywiście wychodzi bardzo dobrze, jest fotogeniczna). Pamiętając finał MP pamiętam, że nie podobał mi się sposób w jaki się poruszała, figura też nie należy szczególnie do udanych, ja tam wielkiego wcięcia w talii nie zauważam, do tego wspomniane gdzieś kiedyś nogi - szczupłe, owszem, jednak coś dziwnie jej się układają.... Plusem są jednak przepiękne oczy, które podkreślone dobrym, mocnym makijażem odciągają skutecznie uwagę od mankamentów (nikt przecież nie jest idealny).

Ogólnie cieszę się, że mamy kandydatkę w tegorocznym ME i jej kibicuję, starając się doszukać tego co dobre.
Przeczytałem wywiad z Olą przeprowadzony przez Żetkę i mam po nim bardzo dobre wrażenie jeśli chodzi o osobowość naszej kandydatki. Jej zaangażowanie w przygotowania, trzeźwa ocena sytuacji (np. przy wyborach MP) pokazują, że nie możemy jej skreślać na starcie zgrupowania. Zobaczymy jak to się potoczy. Na razie nie jestem zadowolony z tego co widzę, ale to tylko fotki, słabej jakości.
Niech się uśmiecha, bez "dziuniowania" jak to ktoś dobrze zauważył. Oby garderoba zaskakiwała pozytywnie, skoro ma znajomości w kręgach projektantów.
kosmas
III wiceMiss Forum 2014

Pochwały: 15

Postprzez Doorothea » niedziela, 17 listopada 2013, 14:18

Ola nie jest równiez dla mnie idealem, ale uwazam ja za atrakcyjna dziewczyne, która jednak chyba bardziej nadaje sie na modelke niz na miss. Dla mnie jej atutem jest figura, która mi sie bardzo podoba(choc wiele miss ma lepsza), dlugie piekne wlosy i oczy. Przeszkadza mi w niej owal twarzy, który psuje dobre wrazenie jakie robia inne elementy jej urody.
Mysle, ze nasza miss najlepiej bedzie wygladac z pokreconymi lub falowanymi wlosami i mocnym makijazu. Proste rozpuszczone wlosy tez jej pasuja, ale to nie jest fryzura idealna na konkurs pieknosci. Bardzo podoba mi sie pierwsza suknia jaka zaprezentowala Ola, oby nastepne byly rownie udane.
Doorothea
debiutant

Postprzez milkyshake » niedziela, 17 listopada 2013, 17:17

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
milkyshake
stały bywalec

Postprzez lukrecja » poniedziałek, 18 listopada 2013, 15:47

Obrazek
Obrazek
Obrazek
lukrecja
Miss Forum 2012

Pochwały: 3

Postprzez Elmer » poniedziałek, 18 listopada 2013, 16:44

Zadziwia mnie jej garderoba na ostatnich zdjęciach. Pomieszanie z poplątaniem. :yyy:
Elmer
wybitny znawca

Pochwały: 21

Postprzez Nestle » poniedziałek, 18 listopada 2013, 17:52

Elmer napisał(a):Zadziwia mnie jej garderoba na ostatnich zdjęciach. Pomieszanie z poplątaniem. :yyy:

Może dziewczyna ma taki styl, a ty się dziwisz ;)

Ta dziewczyna nigdy mi się nie podobała i jak widać zdania nie zmienię, ale życzę jak najlepiej.
Nestle
IV wiceMiss Forum 2013

Postprzez Jenny » poniedziałek, 18 listopada 2013, 18:30

Ola nie podobała mi się na zgrupowaniu MP, na finale tym bardziej. Nie byłam zadowolona z tytułu II vicemiss dla niej. Potem widziałam kilkanaście zdjęć sesyjnych i z pokazów mody, gdzie trochę mnie do siebie przekonała.

Teraz, jak patrzę na jej udział w ME, to z przykrościom stwierdzam, że jej uroda kompletnie do mnie nie przemawia.
Włosy długie, gęste, ale nieuczesane. A jak spuści te włosy na twarz (co jej się często zdarza), to już w ogóle widać tylko trochę oczek i nos.
Makijaż minimalny. A ja bym chciała zobaczyć w Oli trochę przysłowiowego pazura.

Musi się dziewczyna wziąć za swój wygląd. A i za garderobę też.
Jenny
Miss Forum 2010

Pochwały: 7

Postprzez gossipgirl » poniedziałek, 18 listopada 2013, 19:08

Ola na zdjęciach sesyjnych wygląda genialnie, ale na żywo absolutnie bez zachwytów.
Ogólnie patrząc na zdjęcia z tego zgrupowania, to wszystkie dziewczyny wyglądają mało "misskowo", nie wiem czy to specyfika tego konkursu?
Co do włosów zgadzam się tylko co do tego, że są długie, ale na pewno nie gęste- wystrzępione od dawna nie podcinane końcówki. Fakt faktem Ola ma przynajmniej swoje naturalne włosy, a nie 3 kilogramy doczepek.
Czekam na więcej i też czekam na "pazur".
gossipgirl
entuzjasta

Postprzez bluevelvet » poniedziałek, 18 listopada 2013, 19:15

Obrazek
Obrazek
Wg mnie jej uroda pasuje idealnie do tego konkursu. Ja jestem bardzo zadowolona z jej garderoby.suknia fenomenalna i jako jedyna ubrala krotkie spodenki, wiec jak widac wyroznia sie. Wg mnie krotkie spodenki, czarne rajstopy i buty ktore ma na sobe bardzo pasuja. A w swoim minimalistycznym makijazu wyglada lepiej niz ponad polowa kandydatek.. wiec...
bluevelvet
entuzjasta

Postprzez bluevelvet » poniedziałek, 18 listopada 2013, 19:21

Obrazek
bluevelvet
entuzjasta

Postprzez żetka » poniedziałek, 18 listopada 2013, 19:24

Ja się zgodzę co do tego, że Ola ma świetne sukienki - wieczorową i koktajlowe. Te, które dotychczas widzieliśmy, wszystkie b. mi się podobały - ogólnie garderoba Violi Piekut jest fajna. I jeśli chodzi o taki elegancki look, a może nie tyle look, co garderobę, to Ola moim zdaniem, przebija Paulinę.
żetka
Miss Forum 2009

Pochwały: 28

Postprzez Joanna » poniedziałek, 18 listopada 2013, 19:43

Obrazek
Obrazek
Joanna
I wiceMiss Forum 2014

Postprzez couvert » poniedziałek, 18 listopada 2013, 19:51

Mnie się wydaje, że założenie dobrych ciuchów (gdy takie się ma w walizce) to nie jest jakaś specjalnie trudna czynność vel kreatywność;-) Paulina nawet w byle szmatkach zwracała uwagę bo po pierwsze miała piękną twarz, po drugie mega osobowość. Ola na kazdym zdjęciu wygląda tak samo czyli nudno. Postawa za karę, ni to Kopciuszek, ni dziewczynka z zapałkami. Niczym mnie jeszcze nie zaskoczyła.
couvert
stały bywalec

Pochwały: 8

Postprzez missjonerka » poniedziałek, 18 listopada 2013, 19:55

żetka napisał(a):Ja się zgodzę co do tego, że Ola ma świetne sukienki - wieczorową i koktajlowe. Te, które dotychczas widzieliśmy, wszystkie b. mi się podobały - ogólnie garderoba Violi Piekut jest fajna. I jeśli chodzi o taki elegancki look, a może nie tyle look, co garderobę, to Ola moim zdaniem, przebija Paulinę.

Kolejny raz zgadzam się z Żetką ...tym razem w sprawie garderoby:)
Podkreślałam to wielokrotnie w trakcie zgrupowania Pauliny....że mam wrażenie ,że Paulina mimo iż jest modelką nie bardzo umie się ubrać.
Często np.zdarzało jej się założyć coś niestosownie do jej figury...
Ola może nie ma tego problemu -bo ma lepszą figurę ....albo jej koleżanka jest lepszą projektantką niż koledzy Pauliny?
U Oli denerwuje mnie stawianie nóżek w X jak u małej dziewczynki.:)
missjonerka
wybitny znawca

Ostrzeżenia: 2
Pochwały: 16

Postprzez bluevelvet » poniedziałek, 18 listopada 2013, 20:02

Z tego co pamietam to Paulina sie w ogole nie wyroznila na konkursie, a to ze zostanie krolowa wmowilismy sobie sami-w relacji z MU w tv nawet na chwile sie na niej kamera nie zatrzymala.. I szkoda, ze jakiegos worka nie wziela, bo moze to by przukulo uwage do niej, bo na jej kreacjach krytycy nie pozostawili suchej nitki. Ale o tym mozemy poczytac w watku Pauliny. Wiec moze przestanmy Ole porownywac do Pauliny, juz predzej do Marceli, bo to ona odniosla wiekszy sukces. Wg mnie Ola z dnia na dzien wyglada coraz lepiej ;) i nie moge sie doczekac az pokaze coraz to nowsze kreacje! Prosze, spojrzcie na rywalki... Ola przy nich wyglada naprawde swietnie.
bluevelvet
entuzjasta

Postprzez couvert » poniedziałek, 18 listopada 2013, 20:05

bluevelvet napisał(a):Z tego co pamietam to Paulina sie w ogole nie wyroznila na konkursie, a to ze zostanie krolowa wmowilismy sobie sami-w relacji z MU w tv nawet na chwile sie na niej kamera nie zatrzymala.. .

Ktoś tu się rozpędził. Rozmawiamy na razie o zgrupowaniu, a nie finale :wink: Na zgrupowaniu Paulina błyszczała.
couvert
stały bywalec

Postprzez żetka » poniedziałek, 18 listopada 2013, 20:14

couvert - przecież napisałam, że podoba mi się garderoba (i zaznaczyłam, że wieczorowo-koktajlowa) Oli, a nie ogólnie jej look.
żetka
Miss Forum 2009

Pochwały: 28

Postprzez couvert » poniedziałek, 18 listopada 2013, 20:17

żetka napisał(a):couvert - przecież napisałam, że podoba mi się garderoba (i zaznaczyłam, że wieczorowo-koktajlowa) Oli, a nie ogólnie jej look.

To luźne dywagacje, nie skierowane bezpośrednio do Ciebie.
couvert
stały bywalec

Postprzez bluevelvet » poniedziałek, 18 listopada 2013, 20:50

O to przepraszam, nie zauwazylam ;)
bluevelvet
entuzjasta

Postprzez couvert » poniedziałek, 18 listopada 2013, 21:10

bluevelvet napisał(a):O to przepraszam, nie zauwazylam ;)

Przecież pisałem do zetki... No chyba, że... :-P
couvert
stały bywalec

Postprzez missjonerka » poniedziałek, 18 listopada 2013, 21:26

Ola... Mniej dzióbków..a więcej uśmiechów!
missjonerka
wybitny znawca

Ostrzeżenia: 2
Pochwały: 16

Postprzez Karol » poniedziałek, 18 listopada 2013, 21:34

Ola prezentuje się moim zdaniem poprawnie. Nie ma może tego "wow" ale też nie można powiedzieć że odstaje od pozostałych dziewczyn. Raczej nie spodziewam się po Niej tej przebojowości jaką miała choćby Justyna w ubiegłym roku. To chyba już taki typ osobowości. Trudno jest zresztą krytykować dziewczynę czy Jej udział w konkursie która musiała samodzielnie wyłożyć własne pieniądze za licencję, bilety i zająć się wszystkimi przygotowaniami do konkursu. Samo to Jej zaangażowanie (podobnie jak u Justyny Rajczyk czy Kasi Orackiej) jest dla mnie dowodem że udział w tym konkursie traktuje serio i dlatego niech czerpie z niego jak najwięcej. W każdym razie Olu życzę Ci powodzenia :)
A Ci którzy ciągle piszą o tym że na ten czy inny konkurs powinna jechać inna dziewczyna to mam dobrą radę. Nie ma nic prostszego jak tylko zabawić się w Świętego Mikołaja i zasponsorować swojej ulubionej kandydatce wyjazd na dany konkurs ;-)
Karol
koneser piękna

Pochwały: 1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MISS EARTH | Miss Ziemi | Alyz Henrich