Tematy nieaktualne, wyczerpane i te bez odpowiedzi.

Moderatorzy: MonikaNiewazny, Elmer

MISS FRANCE 2013

Re: MISS FRANCE 2013

Postprzez Gwyneth » poniedziałek, 29 kwietnia 2013, 11:04

Cieszę się, że Hinarani pojedzie na MU. Myślę, że może zajść daleko, nawet do TOP5. Ciekawa uroda, zapadająca w pamięć. Nic, tylko czekać na zgrupowanie.

Marine na MW, a Hinarani na MU to dobry układ :)
Gwyneth
Miss Forum 2013

Pochwały: 2

Postprzez Jenny » poniedziałek, 29 kwietnia 2013, 15:13

Gwyneth napisał(a):
Marine na MW, a Hinarani na MU to dobry układ :)

Obie Francuzki są w tym roku piękne :)
Ostatnio edytowano wtorek, 30 kwietnia 2013, 18:07 przez Jenny, łącznie edytowano 1 raz
Jenny
Miss Forum 2010

Pochwały: 8

Postprzez electriccat » wtorek, 30 kwietnia 2013, 16:17

Marine z delegatką na Miss Supranational

Obrazek
electriccat

Postprzez Łukasz » niedziela, 26 maja 2013, 22:19

Ostatnio edytowano środa, 29 maja 2013, 19:42 przez Łukasz, łącznie edytowano 2 razy
Łukasz
I wiceMister Forum 2014

Pochwały: 5

Postprzez Elmer » poniedziałek, 27 maja 2013, 14:15

Po prostu olsniewajaco, zniewalajaco piekna... :oos:
Elmer
wybitny znawca

Pochwały: 32

Postprzez Jenny » poniedziałek, 27 maja 2013, 16:42

Lionel napisał(a):Po prostu olsniewajaco, zniewalajaco piekna... :oos:

To prawda. Robiła wrażenie na festiwalu :)
Jenny
Miss Forum 2010

Pochwały: 8

Postprzez Łukasz » środa, 29 maja 2013, 19:42

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano środa, 5 czerwca 2013, 22:14 przez Łukasz, łącznie edytowano 1 raz
Łukasz
I wiceMister Forum 2014

Postprzez blira » wtorek, 4 czerwca 2013, 17:05

Mnie jej uśmiech na pierwszym zdjęciu wstawionym przez #STAR# straszy :-D
blira
wybitny znawca

Pochwały: 4

Postprzez Asuarra » wtorek, 4 czerwca 2013, 17:23

Dla mnie nigdy ta dziewczyna nie była jakimś ideałem, od początku coś mi w niej nie pasuje.
Asuarra
II wiceMister Forum 2014

Pochwały: 1

Postprzez Elmer » poniedziałek, 10 czerwca 2013, 15:00

Ja w tym roku bede mial mozliwosc zobaczenia Marine na zywo (byc moze juz jako Miss World 2013), poniewaz wybieram sie w grudniu na final Miss France w Dijon.
Elmer
wybitny znawca

Postprzez Łukasz » czwartek, 25 lipca 2013, 22:37

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Łukasz
I wiceMister Forum 2014

Postprzez Elmer » niedziela, 25 sierpnia 2013, 22:42

Piekna i bestia. Wciaz sie zastanawiam, jak to mozliwe, ze ta kobieta o szerokiej twarzy (2 vicemiss w MF) awansowala az do top 10 Miss Universe. :yyy: A propos, Francuzi sa zadowoleni z faktu, ze Marine jedzie tylko na jeden swiatowy konkurs (i ze jest to wlasnie Miss World). Oni przykladaja wieksza wage do tego, zeby Miss France byla fizycznie obecna w poszczegolnych departamentach i asystowala przy wyborze kolejnych, regionalnych miss, anizeli zdobywala laury na miedzynarodowych konkursach. Dziwne podejscie. :???:

Obrazek
Elmer
wybitny znawca

Postprzez Elmer » wtorek, 3 września 2013, 23:26

Wywiad z Marine Lorphelin ukazał się na stronie portalu Le Journal de Saone et Loire, w przeddzień wylotu Miss Francji do Indonezji.

Jak się czujesz Marine w okresie rozpoczynającego się roku szkolnego ?
Mam mieszane uczucia. Z jednej strony jest super, przeżyłam fantastyczne lato jak miss, ale jednocześnie jestem bardzo zmęczona. W poniedziałek wylatuję do Indonezji, gdzie konkurs Miss World zajmie mi cały miesiąc.

We Francji nie znamy dobrze konkursu Miss Świata. Jak to się odbywa ?
To jest konkurs organizowany przez Brytyjczyków. Na te wybory wyjeżdżamy na cały miesiąc i jesteśmy całkowicie w to zaangażowane . Przewidziane są liczne wizyty kulturalne. Strona społeczna jest również mocno akcentowana. Na Miss World wymaga się od kandydatek zaangażowania w działalność humanitarną. Będzie nas 130, a zatem bez porównania nawet z 33 kandydatkami w Miss France. Całość funkcjonuje w oparciu o system punktów dający awans do finału. Są zawody sportowe - to coś dla mnie. Od strony multimedialnej wymaga się od kandydatek prowadzenia profilu na facebooku. Jest konkurs Top model gdzie będziemy musiały pozować do shooting foto. Kandydatki, które tego pragną, będą również mogły uczestniczyć w konkursie talentów, aby spróbować zadziwić jury. Ja w tym nie będę uczestniczyła. Mogłabym co prawda grać na perkusji, ale jest to zbyt skomplikowane do zorganizowania.

Indonezja jest krajem muzułmańskim, pokaz w konkursach kąpielowych został zatem anulowany. Wyobrażamy sobie, że fakt ten nie będzie Tobie jakoś specjalnie przeszkadzał w zaśnięciu?
Istotnie, jest tylko sesja zdjęciowa w kostiumie jednoczęściowym. Dla mnie jest to w sam raz, nawet lepiej sypiam (śmiech). Jeśli mogę uniknąć paradowania w stroju przed milionami ludzi, to mi to bardzo odpowiada. Mam jeszcze pewien kłopot z tym. Nawet jeśli wybory Miss France utwierdziły mnie w przekonaniu co do mojego wyglądu fizycznego, nie czuję się zawsze super dobrze w moim ciele. A ponadto uważam, iż jest to normalne, że konkurs przystosowuje się do kultury kraju, który go gości. To jest wyraz szacunku.

Mówią już o Tobie jako o jednej z faworytek…
Tak, tak mówią. Ale to niewiele znaczy. Stwierdzenia te bazują na trochę niepewnych sondażach i prognozach. I tak wszystko rozegra się tam na miejscu.

Zostać Miss World, to jest Twoje marzenie ?
Nie, to naprawdę nie jest marzenie. Jestem całkowicie usatysfakcjonowana moim tytułem Miss France. Dzisiaj moją ambicją jest przede wszystkim powrót na studia medyczne. Oczywiście, dam z siebie maksymalnie wszystko na Miss World, ale nie robię sobie złudzeń, konkurencja jest spora.

Na wydziale rok akademicki zaczyna się wkrótce. Zapisałaś się ponownie na medycynę w Lyonie, w tym roku ?
Tak. Zakładam powrót na wykłady po trochu od października, aby na nowo wejść w tryby uczelni. I następnie, kiedy przekażę koronę w grudniu, dwa dni później mam zamiar powrócić na wydział.

Masz jakieś obawy w związku z powrotem do życia studenckiego ?
Tak, przeogromne. Po roku spędzonym jako Miss France boję się, że będę miała przytępiony umysł. Zadaję sobie również pytanie, jak będą mnie postrzegali inni. Wiem, że mój wybór wywołał duże poruszenie na wydziale, ale mam nadzieję, że mimo wszystko będę mogła funkcjonować jako zwykła studentka i słuchać wykładów bez konieczności rozmawiania co 5 minut o Miss France.

Tłumaczenie z franc. moje własne. Źródło:
http://www.lejsl.com/saone-et-loire/201 ... ver-la-fac
Elmer
wybitny znawca

Postprzez Łukasz » poniedziałek, 7 października 2013, 16:52

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek